1. NerfCup 505 - 360 pkt łukasz ćwik
Maks Godula
szymon gil
2. NerfCup 507 - 357 pkt Mikołaj Czyrek
Adam Woźny
Jakub Gocał
3. NerfCup 510 - 300 pkt Damian Fatyga
Tymek Przypis
Jakub Wrona
4. NerfCup 00 - 294 pkt Izabela Paluch
Ola Paluch
Angelina Sobota
5. Miniony Andrzeja - 293 pkt Wojciech Marcela
Aleksander Saczka
Jakub Gałecki
6. trzech muszkieterów - 290 pkt Mateusz Bucki
Michał Bucki
Jan Zygmunt
7. avengers - 250 pkt kacper dec
aleksander bajew
bartosz dębski
8. Hasztagowskie silvery - 230 pkt michał Kurdziel
Wojtek Szudecki
Arek Nors
9. NerfCup 504 - 215 pkt Kinga Widurska
Filip Gocał
Dawid Śladkowski
10. Nerfsquad - 213 pkt Przemysław Nykiel
Piotr Kupiec
Oskar Mazur
11. Nerf Commanders - 205 pkt Miłosz Ruszkowski
Oliwier Kubicki
Jakub Grzybowski
11. nerferki - 205 pkt Magdalena Młynarczyk
Klaudia Lakiewicz
Daria Domiter
13. NERFOWI SKEATERZY - 202 pkt Łukasz Bandas
Jakub Słowiński
Michał Dobosz
14. NerfCup 513 - 199 pkt Jessica Kękuś
oliwia lipnicka
filip cebula
15. NerfCup 509 - 198 pkt Kamila Bogacz
Alan Szałankiewicz
Paweł Wójcicki
16. szybcy szczelcy - 190 pkt Daniel Taraszka
Wojtek Taraszka
Miłosz Zielonka
17. Virusy - 187 pkt Maks Czerniak
Bartek Czosnek
Kuba Koźbiał
18. NerfCup 508 - 183 pkt Ksawery Banach
Sandra Lakiewicz
Kacper Lorek
19. Szybkie makrele - 168 pkt Marysia Bul
Kinga Ksol
Martynka Stolarska
20. Leniwe leniwce - 164 pkt Patryk Szczerba
Dawid Szczerba
Wojtek Konopka
21. NerfCup 515 - 163 pkt Kacper Madejski
Julia Guzik
Aleksandra Bojko
22. NerfCup 506 - 161 pkt Maciej Rau
łukasz kuźmiński
Miłosz Mazur
23. NerfCup 514 - 160 pkt BARTOSZ SZOTA
Robert Aleksander Fenig
HUBERT MAZUR
24. NerfCup 512 - 155 pkt Tymoteusz Tereszkiewicz
Daniel Florek
Mikołaj Tereszkiewicz
25. NerfCup 511 - 154 pkt marcel rzemieniewski
Łukasz Hachlowski
Jan Jedynak
26. Skrzeczące żaby - 141 pkt Daniel Klimeczek
Małgosia Bul
Julka Brzeźniak
27. Dzikie bobry - 132 pkt Mikołaj Wyrobek
Szymon Moc
Filip Korczyk
1. NerfCup 525 - 370 pkt Emil Duniec
Daniel Kulesza
Bartosz Hyla
2. Ziomki.pl - 358 pkt Mateusz Gęślak
Mateusz Dębosz
Igor Skalniak
3. Horroro - 330 pkt Nikodem Czarnik
Patrick Szczygieł
David Szczygieł
4. NISZCZYCIELE - 320 pkt ADAM KWIECIEŃ
DAMIAN NOCULA
MICHAŁ SUDOŁ
5. NERFomaniacy - 295 pkt Mateusz Grygiel
Przemysław Ciepły
Łukasz Czyżak
6. NIMAKA - 291 pkt MACIEK LALIK
NIKODEM WOLAŃSKI
KACPER KACZMAREK
7. S. K. I. L. L. - 290 pkt Jakub Hojda
Paweł Hojda
Kacper Hojda
8. NerfCup 527 - 281 pkt Mateusz Dylewicz
Stanisław Skałka
Hubert Kruczek
9. NerfCup 520 - 272 pkt Daniel Dyda
Kacper Gondek
PIOTR KWIECIEŃ
10. G.M.Sparta - 263 pkt Aleksander Kwiatkowski
Bartosz Mackiewicz
Mateusz Włoczewski
11. NerfCup 518 - 254 pkt Filip Nalepka
filip kmak
Bartosz Procner
12. Błękitni - 253 pkt Jakub Janik
Michał Okun
Przemysław Olech
13. NerfCup 517 - 249 pkt Oskar Jamborski
Jakub Chołuj
Kacper Turek
14. Kraków nerf ! - 248 pkt Kacper Stefan
Aleksander Nosal
Cezary Wilk
15. NerfCup 524 - 246 pkt KACPER GUCWA
Bartek Reguła
Maciej Morawski
16. NerfCup 522 - 245 pkt Patryk Osinko
Gabriel Jędrzejek
Maciek Sołtys
17. NerfCup 519 - 236 pkt Dominik Gąsiorek
Oktawian Deryło
paweł matuszek
18. Niezniszczalni - 230 pkt Dominik Szary
Dawid Marzec
Michał Zych
19. Demony Nerf - 223 pkt Szymon Zając
Maciej Wilczyński
Iga Wilczyńska
20. NerfCup 523 - 221 pkt Bartłomiej Girek
Józek Sołtys
mateusz niespodziewański
21. zombie z zielonego - 218 pkt Amelia Kawa
Daniel Glabian
Eryk Glabian
22. NerfCup 526 - 208 pkt Gabriela Świt
Norbert Świt
Piotr Sikora
23. WieliczkaNerf - 201 pkt Daria Ostrowska
Filip Bielawski
Wiliamin Skalski
24. Dominium Tau - 194 pkt Michał Przysiężniak
Dawid Gajda
Kacper Kamisiński
25. Nerfica - 189 pkt Ignacy Kruszewski
Mikołaj Wójtowicz
Kamil Poleski
26. S.R.S.Niepokonani - 179 pkt Bartek Statek
Jan Rogowski
Wiktor Sykut
27. szynszyle - 170 pkt Alan Nowak
Aron Nowak
Michał Brosz
28. NerfCup 521 - 169 pkt Oskar Stabrawa
Tymon Janik
Celina Rudek
29. Nerfy 1 - 138 pkt Emilia Wulczyńska
Klaudia Lakiewicz
Magda Młynarczyk
30. DokSquad - 130 pkt Dominik Sikora
Oska Pawlik
Julia Owsiak
1. NerfCup 539 - 333 pkt Artur Wyrostek
Oskar Guzdek
SOFIEN LAMIRI
2. NISZCZYCIELE - 318 pkt Jakub Zdziechowicz
Wojciech Wozniak
Bartłomiej Nawrocki
3. Virtrus.pro - 312 pkt Antek Podkański
Mikołaj Sadurski
Zuzia Podkańska
4. NerfCup 543 - 310 pkt Jakub Kowolik
Michał Kolak
Kamil Sikora
5. PPO - 307 pkt Bartłomiej Baran
Marco Kłyk
Mateusz Polefka
5. NerfCup 541 - 307 pkt Patryk Kędziora
Adam Szewiński
Jakub Ignaszak
7. MIAŻDŻYCIELE - 304 pkt Adam Kwiecień
Damian Nocula
Michał Sudoł
8. NerfCup 535 - 295 pkt Robert Grycman
Patryk Słup-Ostrawski
Aleksy Jojko
9. Nerfboys - 279 pkt Filip Bieroński
Bartosz Cichocki
Michał Szyma
10. Hardcorowe Koxy - 272 pkt Damian Lis
Marcel Łysakowski
Mikołaj Mrózek
11. Krwiorzercze Banany - 271 pkt Maks Patrzek
Tomek Załóg
Kacper Szewczyk
12. NerfCup 528 - 262 pkt Stanisław Wałga
Arek Serocki
Adam Korczyński
13. NerfCup 538 - 261 pkt DOMINIK WIDZ
Kajtek Uziałko
Kamila Karcz
14. NerfCup 532 - 255 pkt Paweł Krawczyk
Filip Głogowski
Łukasz Wrzesień
15. NerfCup 534 - 251 pkt Paweł Szynalski
Dawid Nogajski
Adrian Wachla
16. WARYJATY - 245 pkt JAKUB PACZENA
ADAM KRZYMIŃSKI
MAREK FRYCHEL
17. PRO100 W ŁEB - 240 pkt BARTOSZ TYRKIEL
PATRYK BOROWIK
DANIEL BRODOWIAK
18. Drużyna z TG - 239 pkt Kacper Milka
Miłosz Siwulec
Ludwik Augustyn
19. BaBa Gump - 235 pkt Jan Nessmann
Jakub Zarmutek
Michał Dyllus
20. Kabanosy z miechowic - 232 pkt Krzysztof Rejs
Mietek Sikora
Adrian Tracz
21. Wściekli trzecio klasyści - 230 pkt Bartek Sztuka
Nikola Makowska
Marcel Kułakowski
22. team bartka - 225 pkt Bartek Tabak
Bartek Gajdzica
Bartek Posmyk
23. NerfCup 533 - 222 pkt Michał Antoniewicz
Ola Sierz
Kordian Deroń
24. NerfCup 542 - 221 pkt Dawid Grochowina
Adrian Orawski
DOMINIK SMOLAWA
25. Giganci ze stali - 218 pkt Igor Wieczorek
Dawid Jojko
Fabian Dulęba
26. Precyzyjne Sokoły - 215 pkt Wiktoria Tomczyk
Natalia Seifried
Jakub Pałka
27. Chorzy Doktorzy - 213 pkt Miłosz Marcinkowski
Emilian Stanisz
Kuba Jarzyna
28. Wilki - 210 pkt Kuba Podsiadło
Miłosz Musiałek
Patryk Czerwiński
29. NerfCup 531 - 209 pkt Kornel Breguła
Wiktor Trąbała
Damian Uriga
30. DMD - 207 pkt Dawid Koszela
Mateusz Socała
Dominik Breguła
31. Banda - 204 pkt Bartłomiej Bojko
Maciek Mijal
Kinga Wichura
32. Gang Albana - 193 pkt Wiktor Wisiek
Bartek Wisiek
Grzegorz Liszka
33. Black Dragons - 186 pkt Jakub Mych
Marek Filipiak
Kamil Kowalczyk
33. Diablomaniacy - 186 pkt Piotr Stawiarski
Michał Pela
Kuba Synowiec
35. szybcy i wśćiekli - 185 pkt marcel kalinowski
kacper komenda
mateusz treit
36. Młodzi Tytani - 184 pkt Jakub Sumera
Hubert Knapik
Kacper Jędryszek
37. NerfCup 530 - 183 pkt Igor Domański
Kamil Wojciechowski
Paweł Herman
38. hi five team - 176 pkt Wojciech Bzęga
Cezary Miłaszewski
Radosław Miłaszewski
39. bracia krwi - 173 pkt Kacper Romejko
Kuba Romejko
Daniel Zielony
40. Sharks Fire - 171 pkt Michał Szydło
Filip Szydło
Oskar Imiela
41. CoolBoys - 167 pkt Wojtek Griessgraber
Wojtek Prażuch
Adam Pakuła
42. NerfCup 537 - 163 pkt Kacper Darmstaetr
Bartek Smalcerz
szymon fiegel
43. Nerfolodzy - 157 pkt Patryk Musiał
Sebastian Podlasiński
Michał Kluz
44. super nerfiki - 147 pkt Daniel Niemiec
Kuba Marek
Adrian Kapłan
45. Szypkie gepardy - 145 pkt Maciek Tomczyński
Dawid Zagaja
Michał Kubacki
46. Destroyers - 140 pkt Jakub Kosman
Damian Gajerski
Adam Taborek
46. MTB - 140 pkt Mateusz Zieliński
Tomek Hanf
Bartek kordeczka
46. NerfCup 529 - 140 pkt Nikola Zdziechowicz
Adrian Nawrocki
Kamil Zaremba
49. Śląskie Strzały - 130 pkt Szymon Białasiewicz
Radosław Jamrozik
Rafał Jamrozik
50. Strickersi - 93 pkt Wojtek Tylmanowski
Magda Magdzińska
Julia Tylmanowska
1. Waleczne Surykatki - 416 pkt Patryk Wszelaki
Sebastian Stysz
Emanuel Burzyk
2. NerfCup 551 - 377 pkt Marek Matyja
IGOR PIEKARSKI
ARTUR PIEKARSKI
3. NERFomaniacy PL - 343 pkt Przemysław Ciepły
Rafał Czyżak
Jakub Ciepły
4. kmk - 335 pkt Jakub Koperek
Mikołaj Mikołaj
Kacer Kacer
5. Critical Striike - 332 pkt Olek Borys
Kuba Gajda
Mateusz Zieliński
6. Trzech killerów - 324 pkt Fabian Gędek
Michał Zając
Karol Jaron
7. Wspaniałe Trio - 313 pkt Szymon Widera
Wojtek Widera
Adrian Czypionka
8. fc krawężnik - 295 pkt dominik remer
Szymon Kania
jakub kwiatkowski
9. Avengers - 278 pkt Konrad Kania
Kuba Gałecki
Wiktoria Siemek
10. Gang Albanii - 272 pkt Adrian Staśko
Wiktor Szewczyk
Kamil Żabiński
11. NerfCup 548 - 266 pkt Kacper kazimierski
Kajetan Gruszka
Szymon Baron
12. NerfCup 547 - 265 pkt kamil młocek
Mateusz Reptak
Łukasz Klimek
13. Bulgulatorzy - 236 pkt Cezary Mitas
Paweł Kupka
Piotr Palian
14. NerfCup 545 - 228 pkt Igor Czubin
Kilian Kurek
Jan Tomicki
15. Silesian Team - 227 pkt Wojtek Liszka
Maciek Nowak
Piotrek Liszka
16. Nerfica - 223 pkt Ignacy Kruszewski
Mikołaj Wójtowicz
Kamil Poleski
17. NerfCup 544 - 221 pkt Bartosz Litewka
Kacper Kowalski
ALEKSANDER MATEREK
18. NerfCup 554 - 219 pkt Wojtek Stryczek
Karol Lalik
Maja Tokarska
19. Drużyna z Radlina - 217 pkt Bartłomiej Wolny
Paweł Kłosek
Michał Rajtak
20. HORRORO POWRACAJĄ - 212 pkt Mikołaj Kwiatkowski
Patryk Szczygieł
Maciej Postół
21. BeKaJot - 211 pkt Jakub Pluciennik
Kajetan Prusek
Błażej Prusek
22. Fc Katowice - 205 pkt Paweł Birkos
Tytus Rudnicki
Piotr Bolda
23. NerfCup 546 - 204 pkt PRZEMEK ZIĘTEK
Mateusz Bełtowski
kamil loranc
24. NerfCup 550 - 197 pkt Mateusz Trębacz
Bartosz Klimczyk
Piotr Kwiatkowski
25. nerfo maniacy - 196 pkt Jakub Matysiewicz
Wiktor Czarnecki
Maciek Kurzawa
26. EM-eM-eM-sy - 191 pkt Marek Bugajski
Michał Bugajski
Michał Skrzypiec
27. Nerf Giganci - 190 pkt Szymon Kucharczyk
Oskar Duda
Jakub Sikora
27. Odjazdowi Kolesie - 190 pkt Radosław Kulej
Oskar Domagalski
Jakub Gołda
29. Kozaki Maślaki - 189 pkt Dawid Warzecha
Daniel Warzecha
Daniel Marek
30. Komediowe Trio - 188 pkt Maciej Kunicki
Jakub Tymowski
Narcyz Indyk
31. BŁYSKAWICE - 185 pkt Oliwer Mizera
Dawid Fortuna
Szymon Parys
32. Open Shot - 176 pkt Patryk Mężykowski
Maksymilian Skrzydło
Mateusz Sobczyk
33. NerfCup 549 - 159 pkt Paweł Niezgoda
Matteo Consalvi
jakub stroński
34. Lucky Losers - 149 pkt Łukasz Capiński
Maksymilian Palarczyk
Natan Hanusa
35. C:S.JUNIOR - 143 pkt Maciej Radziszewski
Norbert Bigoszewski
Piotr Kuśmierz
36. F.U.R.I.A. - 139 pkt MATEUSZ FORTUNA
MARCIN KAŁUŻA
ROBERT SROKA
37. NerfCup 553 - 133 pkt Ola Pisarek
Tomasz Pisarek
Mikołaj Dybich
38. NerfCup 552 - 130 pkt Jan Fedoniuk
Mateusz Płatek
Kuba Mróz
39. NerfCup 555 - 109 pkt Wiktoria Wyrobek
Damian Lis
Oliwier Łukasiewicz
40. hippo - 102 pkt Klaudia Mura
Kajtek Mura
Miłosz Cieślik
1. MROCZNE WILKI - 350 pkt JĘDRZEJ WODZYŃSKI
JAN JANKOWSKI
MIKOŁAJ DOMANIUK
2. Mastersi - 284 pkt Dawid Potępa
Wiktor Kotwa
Igor Mularczyk
3. NerfCup 565 - 280 pkt Adrian Dubis
Oskar Skurzyński
Filip Gągała
4. Fantastyczna trójka - 270 pkt Mikołaj Worsztynowicz
Michał Górski
Nikodem Fulczyński
5. NerfCup 575 - 268 pkt Wiktor Dobrut
Paweł Wesołowski
Igor Czartoryjski
6. Cichociemni - 267 pkt Grzegorz Gustaw
Bartosz Gustaw
Jakub Cieślicki
7. Szybcy i celni - 261 pkt Jakub Surowiec
Jakub Wall
Dominik Pawliszewski
8. NerfCup 557 - 256 pkt Fabian Trzciński
Alex Pitner
Mateusz Zmarzły
9. HUBY71 - 250 pkt Bartek Jaszczak
Krystian Oryszczak
Dawid Białkowski
9. NerfCup 564 - 250 pkt Olivia Tomasik
Bartosz Bryliński
Bartosz Kurkiewicz
11. NerfCup 561 - 246 pkt Filip Pawlak
Damian Kołodziej
Alan Garbacz
12. NerfCup 566 - 235 pkt Krystian Przepiórka
Radek Kłyż
Kacper Błaszkowski
13. NerfCup 572 - 232 pkt Konrad Kazieczko
Filip Żuk
Adrian Strzech
14. NIEZNISZCZALNI - 230 pkt Kacper Kowalik
Maks Puzyniak
Bartek Lukas
15. Zwariowani - 226 pkt Kacper Kowalczyk
Karol Szymański
Paweł Szymański
16. NerfCup 559 - 224 pkt Nataniel Wichłacz
Łukasz Kupis
Fabian Kucharzewski
17. NerfCup 568 - 222 pkt Paweł Marciniak
Wiktor Otrębus
Mateusz Hajdaniak
18. Szwadron wilków alfa - 220 pkt Karolina Ceglarska
Mikołaj Kamiński
Szymon Jastrzębski
19. NerfCup 569 - 216 pkt Krzyś Baranowski
MACIEJ MOŃKA
Jacek Jeczeń
20. NerfCup 563 - 214 pkt Jan Szczygieł
Kacper Kazan
DAWID PLICHTA
21. THE WINNERS - 206 pkt Mieszko Tryliński
Paweł Głowacki
Krzysztof Głowacki
22. NerfCup 562 - 204 pkt Maciek Piotrowski
Bartosz Hołub
Stanisław Krauze
23. Alfa troopers - 202 pkt Igor Lewicki
Wiktor Dobrowolski
Jan Pyka
23. NerfCup 560 - 202 pkt Tytus Podolski
MAREK KASJAN
Łukasz Mościan
25. NerfCup 567 - 201 pkt Adam Szachewicz
Dawid Płowenc
Filip Rajewski
26. E.Z.W - 200 pkt Oliwer Janik
Maciek Adamczak
Hubert Zadworny
27. NerfCup 558 - 197 pkt Jakub Seemann
Michał Kruk
Bartek Wierzbowski
28. Husaria - 188 pkt Franciszek Pawlik
Jan Godek
Wojciech Grzyb
29. NerfCup 573 - 186 pkt Hubert Natys
Dominik Węgrzyn
Kamil Barzycki
30. Ready aim fire - 181 pkt Mikołaj Chiciński
Jakub Rogula
Maksymilian Kuriata
31. GROM - 177 pkt Krzysztof Sajkiewicz
Oskar Żyła
Remek Solski
32. NerfCup 556 - 161 pkt Damian Rybak
Jakub Koryciak
Mateusz Harendarz
33. ECHO - 157 pkt NORBERT KADELA
RAFAŁ GRĘDA
BARTOSZ KAMAJ
34. NerfCup 574 - 154 pkt Jędrzej Twardy
Łukasz Lenart
Michał Tąsal
35. niezniszczalni4 - 133 pkt Maja Różycka
Ola Gołębiowska
Paweł Zaguła
36. NerfCup 570 - 127 pkt Filip Majewski
Dominik Szpryngiel
Aleksander Szpryngiel
37. NerfCup 571 - 126 pkt Aleksander Pawlak
Jacek Pawlak
Szymon Chodaczyński
38. Tarcza Czarnych Wilków - 117 pkt Oskar Cylny
Maks Dereń
Kamil Rusin
39. 10928 - 103 pkt Aleksander Kohut
Maks Chudzik
Mateusz Chudzik
40. Smerfy - 100 pkt Patryk Krzesiek
Michał Krzesiek
Adam Krzesiek
1. FC Traktory - 360 pkt Paweł Hanuszewicz
Krystian Urbanowicz
Damian Brzozowski
2. AKM - 327 pkt Andrzej Nużka
Karol Waszkiewicz
Mateusz Kędzior
3. NerfCup 582 - 326 pkt Aleksander Nawara
Michał Multan
Szymon Kosin
4. NerfCup 585 - 306 pkt Kacper Kobus
Dominik Luszczek
Mikołaj Żukowski
5. Seven Team - 289 pkt Jędrek Faber
Jacek Starościc
Adam Defort
6. podwórkowy team - 285 pkt Maciej Ulijański
Szymon Michalski
Jakub Muszyński
7. MP3 - 282 pkt Maciej Przedwojewski
Mateusz Przedwojewski
Marcin Przedwojewski
8. NerfCup 578 - 271 pkt Szymon Woźniak
Krzysztof Glazna
kajetan sienkiewicz
8. NerfCup 583 - 271 pkt bartek sasiak
Bartosz Głania
Jakub Łuczak
10. Armia z TRZECH - 264 pkt Maksymilan Słomian
Hubert Gawroński
Błażej Naskrętski
11. Soldaten - 261 pkt Patryk Graczyk
Kuba Maciejewski
Mateusz Maciejewski
12. Komandosi - 260 pkt Szymon Tyliński
Michał Kulbacki
Kamil Kołcz
13. Snajperzy - 256 pkt Kacper Wrzodek
Michał Jedliński
Rafał Szumski
14. ASGteam - 246 pkt Michał Staszak
Michał Łuczak
Maciej Wykrota
15. Templariusze - 237 pkt Jan Blew
Filip Juszczak
Krzysztof Buszek
16. NerfCup 588 - 230 pkt Piotr Słoma
Artur Caliński
Dominik Reczek
17. Wrocławskie Wilki - 221 pkt Aleksy Huniak
Mikołaj Sarnik
Julia Herda
18. Nerf Squad - 218 pkt Mikołaj Jasiński
Wiktor Jasiński
Jakub Ficer
19. Po co nam nazwa - 213 pkt Tomasz Smela
Mateusz Lis
Sebastian Błoński
20. GIGANCI - 208 pkt Antek Wisła
Michał Frolow
Paweł Lewicki
21. BlackEnergyPL - 203 pkt Jasiek Mielniczek
Mateusz Rosołowski
Krzysztof Psiuk
22. NerfCup 586 - 201 pkt Antoni Figiel
Michał Bartoszuk
Szymon Bartoszuk
23. koksy z gaju - 200 pkt Emil Zapotoczny
Jacek Kopaczewski
Agata Kopaczewska
24. Jaegery - 192 pkt SAMBOR DEHR
SZYMON NOWICKI
JAN NOWICKI
25. B-kejsi - 188 pkt Kuba Szewczyk
Maks Mrożek
Bartosz Wawrzyniak
26. NerfCup 587 - 185 pkt Rafał Kusak
Damian Wojanowski
ERYK MARCINKOWSKI
27. AC Pajace - 180 pkt Krystian Gryszko
Jakub Jakiel
Kacper Frydlewicz
28. Iseng - 170 pkt Tomasz Nowicki
Michał Nowicki
Hubert Januchta
29. nerf78 - 167 pkt Filip Żuk
Michał Duszyński
Janina Żuk
30. NerfCup 579 - 165 pkt Michał Dąsal
Denis Harchala
Maciej Kadłubek
31. NerfCup 576 - 160 pkt Michał Ziemak
Tymon Tracz
Nikodem Hryniewicz
32. Tygrysy z Nysy - 158 pkt Mateusz Raczek
Michał Goński
Jakub Grzybowski
33. Saperzy - 151 pkt Vincent McKenzie
Mateusz Anioł
Wiktor Stępień
34. NerfCup 584 - 150 pkt Maja Węglowska
Dawid Kołodyjski
Zuzia Kołodyjska
35. NerfCup 577 - 147 pkt Jakub Kłyszcz
Milena Maćkowiak
Jakub Skibiński
36. vmulti - 145 pkt Oliwia Smyk
Kordian Jóźwik
Filip Śmigocki
36. NerfCup 580 - 145 pkt Tomasz Kościelniak
Dominik Krygier
Łukasz Pieńkowski
38. Wojownicze Klopsiki - 139 pkt Maciej Ulman
Dominik Bziuk
Mikołaj Jaruszewicz
39. NerfCup 581 - 115 pkt Kuba Tokarski
Tymoteusz Samecki
Artur Ważny
40. Mechaniczni Wojownicy - 100 pkt Łukasz Wilczek
Wojciech Pawlak
Łukasz Fedorczuk
40. Agenci - 100 pkt Dawid Kania
Oliwier Tomaś
Konrad Skruch
1. avengers - 371 pkt Adrian Raczyński
Ronaldo Dygowski
Łukasz Kulik
2. 3 sposoby na - 312 pkt Kamil Urbaniak
Mikołaj Kwasigroch
Michał Skuza
3. Łowcy przygód - 307 pkt Antoni Rygulski
Mieszko Raczyński
Kacper Marciniak
4. Milordzi - 305 pkt Paweł Mikucki
Norbert Sar
Dominik Lech
5. Gang dzikich wieprzy - 292 pkt Cyprian Sędzikowski
Filip Kolęda
Adam Goczewski
6. PASZA - 276 pkt Filip Maciński
Łukasz Galewski
Tymon Krzyżanowski
7. Dragons - 272 pkt Kacper Kosiorowski
Antoni Lech
Mikołaj Gosiewski
8. orle oko - 263 pkt Igor Lorencki
Mateusz Myzia
Wiktor Bołtrukiewicz
9. Black devils - 262 pkt Cezary Szymański
Igor Kaszuba
Tymon Kałużny
10. Gang Nerfów - 261 pkt Krzysztof Pagonis
Marek Konarski
Jan Wójtowski
11. BOOM Będzie Dym - 260 pkt Oskar Rutkowski
Kamil Szolc
Wiktor Plichta
12. Izakporo Izakbieni - 241 pkt Igor Targoński
Oskar Dąbek
Jakub Dolecki
13. DragonSwagers - 232 pkt Tomek Rutkowski
Antek Okonkwo
Marek Owoc
14. NerfCup 589 - 230 pkt Kamil Czaja
Piotr Sadowski
Tomasz Pinko
15. Łapacze lotek - 217 pkt dawid magierski
wojtek magierski
michał kreftowski
16. Gang Olafa - 216 pkt Jędrzej Budny
Mateusz Zwolak
Maurycy Urbański
17. Old spice - 195 pkt Daniel Szmurło
Mateusz Tomczyk
Łukasz Józwik
1. Szybcy i Wściekli - 352 pkt Dominik Wilczewski
Szymon Rola
Michał Grzyb
2. Trzej Przyjaciele z Boiska - 348 pkt Marcel Wasiak
Karol Połubiński
Antoni Borycki
3. Synowie Bogów - 346 pkt Gracjan Sielski
Jakub Markiewicz
Franciszek Sanecki
4. Red Snakes - 343 pkt Aleksander Bubak
Bartek Gembarski
Maks Kutyba
5. KoxyXD - 333 pkt Natalia Syldatk
Dawid Molus
Franek Borys
6. NerfCup 591 - 330 pkt Wiktor Kasprzycki
Jonathan Garrison
Julia Cieplak
7. NerfCup 592 - 327 pkt Kuba Zarazinski
Tymon Środa
adrian dzięcioł
8. zielone kobry - 322 pkt Adam Kutyba
Mateusz Wysocki
Oliwier Bubak
8. Sokoły - 322 pkt Noemi Grzybowska
Martyna Szczypior
Karol Konkel
10. Egoiści - 320 pkt Jan Kaczmarek
Maks Łososowski
Kuba Szulc
11. P'N'D - 316 pkt Jakub Namsolleck
Paweł Dryl
Francesko Di Sora
12. MMM Squad - 305 pkt Eryk Rakowski
Mikołaj Suchocki
Mikołaj Urbanek
12. Zielone Smoki - 305 pkt Zuzia Kaniewska
Bartek Nowoszyński
Mateusza Szrędak
14. Recon's Power - 299 pkt Krzysztof Słomiński
Adam Zelewski
Joahim Wielewski
14. nerfcup678 - 299 pkt Mikołaj Stępień
Igor Madzimierowski
Paweł Badaszek
16. shot fire - 298 pkt antoni lech
kacper kosiorowski
mikołaj gosiewski
17. whiteeagles - 295 pkt Łukasz Mroziński
Aleksy Podniesiński
Dominik Nabayogo
18. swed - 293 pkt Oskar Rutkowski
Kamil Szok
Maks Kąkel
19. Drużyna Miszczów - 286 pkt Mateusz Tarasewicz
Aleksander Kochański
Marcin Bonin
20. Legendary Nerf Wariors - 285 pkt Hubert Kurgan
Kacper Pszczółkowski
Adrian Będziński
21. NERF sqad - 284 pkt Marcin Żukowski
Jakub Mazurek
Jakub Ostojski
22. NerfCup 594 - 275 pkt Jakub Trzebiatowski
gracjan markowski
radek trzebiatowski
23. NC. Gdańsk - 273 pkt Jan Cichowski
Bartek Diering
Marcel Grużewski
23. Virtus Pro - 273 pkt Tomasz Banaszek
Daniel Karinen
Maks Dejk
25. Nerf & company - 269 pkt Leszek Winiarski
Jan Wardzyński
Piotr Winiarski
26. Wesołe Kołki - 267 pkt Jan Ścibiłok
Piotr Ścibiłok
Orest Fedusiał
27. Gang Albanii - 263 pkt Mateusz Solarczyk
Maciek Gniedziejko
Łukasz Wolf
27. grom - 263 pkt Jędrzej Budny
Franek Budny
Marcin Stankiewicz
29. Team cwaniaczków - 259 pkt Bartek Kierat
Kondrad Słaba
Toek Girzewski
30. SPENCNAZ - 258 pkt Filip Łuczyński
Oskar Pawletko
Oliwier Mejsner
30. NerfCup 597 - 258 pkt Kacper Czopiewski
Marek Szymczyk
Filip Piękoś
32. Wejherowianie - 257 pkt Marcin Kowalak
Szymon Dębowski
Robert Lademann
33. GANG ALBANI 1 - 256 pkt Kacper Gorajdowski
Kuba Długosz
Mateusz Wilczewski
34. NerfCup 593 - 248 pkt Antoni Sulkowski
Ksawery Trzeciak
Bartosz Czerniak
35. nerf ekipa - 244 pkt aleksander janiec
kevin mariasiewicz
dawid gołąbiewski
36. Czadowa Trójka - 236 pkt Nikodem Dykban
Alan Woźniak
Szymon Drzystek
37. NerfCup 596 - 234 pkt Grzegorz Kowalik
Mateusz Moeller
Antek Migdalski
38. NerfCup 590 - 222 pkt Nikodem Nowakowski
Mateusz Sochala
MICHAŁ NADOLSKI
39. best - 218 pkt Wiktor Mielczarek
Paweł Łukomski
Laila Łukomska
40. Masters of nerf - 205 pkt Kryspin Ginter
Oskar Krela
Mateusz Marcinkowski
41. GROM - 203 pkt Szymon Paluszewski
Wojciech Łupak
Maciej Łeszczyński
42. Mistrzowie Ognia - 198 pkt Igor Sitko - Bajorski
Tomasz Kruczalak
Filip Noszczyński
43. NerfCup 595 - 181 pkt Grzegorz Kuś
Szymon Derron
Bartosz Rawa
44. Nyga team - 166 pkt Alicja Pawlak
Szymon Pawlak
Kacper Zaborowski
45. Rebel - 161 pkt Katarzyna Świąder
Wiola Żebrowska
Wiktoria Górska
46. NerfCup 598 - 160 pkt Oskar Furarczyk
Gabriel Francke
Kuba Guzek
47. Supermocni - 158 pkt Julia Czoska
Oliwia Zygmunt
Piotr Świąder
48. Nerfy 007 - 149 pkt Julia Jan
Błażej Jan
Konrad Duszyński
1. Snajperzy Wesołej - 355 pkt Wiktor Worotnik
Rafał Pasek
Maciek Zarzyński
2. SOSNA TEAM - 321 pkt KRYSTIAN SOSNOWSKI
PIOTR AUGUSTYNIAK
MICHAŁ REMISZEWSKI
3. SHARKS - 315 pkt Bartek Wnorowski
Piotrek Roszkowski
Mateusz Zalewski
4. Hunters - 313 pkt Stanisław Rogoziński
Krystian Drzewiński
Mateusz Łuczak
5. spawacze - 303 pkt kamil manicki
karol kosieracki
mikołaj moszuk
5. Snajper team - 303 pkt Franek Jastrzęski
Gustaw Szrajner
Szymon Jóźwiak
7. GROTTOpower - 275 pkt Antoni Pusz
Piotr Kuśnierz
Maksymilian Kozłowski
8. Gang Wymiataczy - 270 pkt Bartosz Kamiński
Dawid Rudnicki
Olaf Wieteska
9. Legioniści - 266 pkt Piotr Smyk
Adrian Kulesza
Karol Wicik
10. jp armia - 262 pkt Tomek Dąbrowski
Piotr Sokół
Oliwia Dąbrowska
11. Minison LZ - 260 pkt Igor Kwiatkowski
Maciej Palkowski
Michał Jaźwinski
11. NerfCup 605 - 260 pkt Kamil Stępień
Franciszek Tuka
Przemysław Sitek
13. Zawsze Do Celu - 254 pkt Jakub Dźwigała
Michał Krakowski
Kuba Kazimierski
14. NerfCup 608 - 251 pkt Paweł Gontowski
Alek Gawlikowski
Jakub Kłos
14. NerfCup 611 - 251 pkt Kacper Zaganski
Kamil Klimczuk
Michał Zabrodzki
16. Pogromcy Calineczki - 248 pkt Aleksander Waliszewski
Kacper Szymor
Mateusz Socha
17. nerf 800 - 247 pkt Krzysztof Hepner
Oskar Cimochowski
Jan Raczkiewicz
18. NerfCup 601 - 243 pkt Filip Samsel
Karolina Dorszewska
Rafał Pluta
19. W.O.L.V.E.S - 235 pkt Kola Wojterkowski
Mikołaj Kościukiewicz
Jan Kościukiewicz
20. Trójca Święta - 231 pkt Fabian Jerominek
Kornel Kowalski
Szymon Palmowski
21. KUBUSIE DUCHATKI - 228 pkt Maciej Midak
Jakub Sobolewski
Maciej Świerczewski
22. Strzelaki - 224 pkt Jan Rudziński
Barek Kalinowski
Kuba Kazak
23. NerfCup 610 - 220 pkt Igor Jakubczyk
Mikołaj Okła
Kacper Królak
24. P.S.B - 214 pkt Piotrek Wójcik
Stanisław Janik
Bartek Ołówek
24. NerfCup 613 - 214 pkt Janek Królak
ADRIAN PODLEWSKI
Adam Karolak
26. Smoczy lud - 212 pkt Bartosz Manikowski
Filip Polsakiewicz
Marcel Macierzyński
27. REWOLWEROWCY - 211 pkt Bartosz Sikorzak
Marcel Bakaj
Igor Pazderski
27. Nerfy 1098 - 211 pkt Kacper Kalinowski
Filip Kalinowski
Wiktor Rojecki
29. FC Korycin - 210 pkt Gabriel Bielec
Szymon Matel
Damian Chwiećko
30. Nerf team - 209 pkt Kacper Kusztal
Aleksander Sijka
Adrian Paprocki
31. NerfCup 612 - 208 pkt Jakub Romanowski
Mateusz Kosiński
Szymon Pauba
31. NerfCup 615 - 208 pkt Wiktor Zimoń
Mikołaj Żyłko
Mateusz Żuchowski
33. NerfCup 602 - 207 pkt Kacper Pyziołek
Piotr Wojeński
Maxym Okoń
34. NerfCup 607 - 206 pkt mateusz woźny
Julian Marski
Oliwier Ludwig
35. NerfCup 621 - 202 pkt Hubert Załuska
Damian Załuska
Dominik Chrabski
36. energi - 201 pkt Jakub Wietrzyński
Bruno Kras
Olek Gądek
36. Fani.Virtus.pro - 201 pkt Jakub Czajkowski
Bartek Michalik
Maciej Oleksiak
38. NerfCup 600 - 200 pkt Jan Truszkowski
JAKUB MARSULA
Jakub Michalski
38. NerfCup 616 - 200 pkt Jan Giziński
Adrian Bagiński
damian koprowski
40. omega 10 - 197 pkt Michał Kusy
Kuba Nieckarz
Michał Żukowski
40. NerfCup 604 - 197 pkt Maciej Weber
Nikola Osóbka
jakub kołodziej
42. BOOM HEADE SHOT - 195 pkt Maurycy Goss
Łukasz Zambrzycki
Marianna Marcinek
43. cebulaki - 193 pkt Oliwier Denisau
Krystian Graff
Tomek Szkutnik
44. Drużyna Nerfa - 190 pkt Jakub Jarosz
Norbert Agaczewski
Bartosz Bieryło
45. NerfCup 619 - 181 pkt Julia Szponar
Maciek Kawiński
Dawid Zapłata
46. A2M - 180 pkt Alex Reklewski
Max Langer
Max Markieta
46. Gang Albanii - 180 pkt Bartek Banaszek
Jan Trzaskoma
Dawid Szurko
48. cicha burza - 179 pkt Kuba Krzysztowski
Adam Lechel
Bartek Pawlak
48. NerfCup 620 - 179 pkt Gabriel Cesarczyk
Leonard Ekert
Jakub Borkowski
50. NerfCup 609 - 177 pkt Olga Końko
Sebastian Grabowski
Michał Stelmaszczyk
51. NerfCup 614 - 173 pkt JAKUB GRZYBOWSKI
KAMIL GRZYBOWSKI
Kacper Sadowski
52. B.E.S.T. - 169 pkt Jakub Strąk
Szymon Fąfara
Radosław Kłos
53. KJL Lemur - 168 pkt Julka Rzeniewicz
Kuba Rzeniewicz
Bartek Lis
54. Grom - 165 pkt Mateusz Domański
Sebastian Jastrzębski
Oliwier Domański
54. NerfCup 606 - 165 pkt Piotr Smolarz
Adam Czernicki
Michał Sroka
56. i tak wygramy - 159 pkt Gaja Czyżewska
Tosia Czyżewska
Janek Świętochowski
57. Tygryski - 156 pkt Ada Smolicz
Zosia Kuzarak
Zuza Karlewska
58. NerfCup 603 - 155 pkt Bartosz Morka
Franciszek Jurczak
Oskar Orszulak
59. MKA - 153 pkt Michał Perkowski
Kuba Juzaszek
Aleksy Jarszak
60. VIRTUS.PRO - 146 pkt Dominik Dąbrowski
Wiktor Madej
Oskar Rembelski
61. Marines U.S.M.C - 145 pkt Jakub Dinh
Wiktor Karasiński
Aleksander Cybulski
61. Nazwa Drużyny - 145 pkt Bartek Maciąg
Oskar Cejmer
Hubert Zadrożny
63. KSW 31 - 139 pkt Filip Leszczyński
Gabryś Walczak
Kinga Leszczyńska
64. POGROMCY - 138 pkt Jakub Vertepinski
Kuba Pudło
Paweł Czub
65. Tunderbolts - 126 pkt Maciej Kantorski
Piotr Kantorski
Mikołaj Zawadzki
66. NerfCup 599 - 100 pkt Wiktor Wołoch
Gabriela Chmielewska
Emil Stec
1. Polski Wilk - 373 pkt Kola Wojterkowski
Janek Kościkiewicz
Mikołaj Kościkiewicz
2. NerfCup 626 - 371 pkt karol jakóbowski
Wiktor Kossakowski
Kacper Mucha
3. The beściaki - 361 pkt Mateusz Kończak
Łukasz Marczak
Nikodem Kluczek
4. Devoox - 333 pkt Jakub Maliszewski
Filip Maliszewski
Alek Kiraga
4. NerfCup 639 - 333 pkt Gabriel Cesarczyk
Patryk Parys
Piotr Grucza
6. Młody G.R.O.M. - 325 pkt Oliwer Suchy
Julia Rymkiewicz
Jakub Rytel
7. Nuclear - 312 pkt Kacper Kowalczyk
Filip Trojanowski
Piotr Jezierski
8. Super Strzelcy - 306 pkt Aleksander Zakrzewski
Kacper Tucki
Kamil Tucki
8. NerfCup 645 - 306 pkt Bartek Sadowski
Patryk Rosłonek
Janusz Markiewicz
10. Nerfixxy.pl - 301 pkt Franciszek Howeryng
Jakub Skibicki
Mateusz Lambrecht
10. Niszczące Istrumenty - 301 pkt Marcel Opałko
Amelia Mońko
Tadeusz Wawroski
12. NerfCup 623 - 299 pkt Kacper Siedliski
Czarek Skonieczny
Krzysztof Olender
13. querto-ForNerf - 292 pkt Kamil Skłodowski
Dominik Demczuk
Paweł Wojsław
13. Czerwone Smoki - 292 pkt Maciej Mielniczek
Kuba Ziębicki
Marcin Karaś
15. NerfCup 652 - 291 pkt Kacper Czerwiński
Jan Trzaskoma
Kacper Rudnik
16. Żelusie.Pro - 290 pkt Olaf Rogiński
Klaudiusz Kłodawski
Sebastian Matulewicz
17. NerfCup 627 - 283 pkt Wojtek Wiśniewski
Michał Ćwikła
Michał Radecki
17. NerfCup 648 - 283 pkt Stanisław Gajewski
Jaś Cwalina
Maciek Czerniatyniski
19. NerfCup 642 - 281 pkt Oliwier Przystupa
SZYMON KOSIŃSKI
MATEUSZ SOCHA
20. Nerfobóle - 280 pkt Bartosz Cieśla
Aleksander Orłowski
Ksawery Uszko
20. cisi - 280 pkt Kamil Redzik
Bartek Zbrzeźniak
Igor Zbrzeźniak
22. Maniacy Gier - 278 pkt Bartosz Sikorzak
Dawid Grzybowski
Igor Pazderski
23. NerfCup 622 - 277 pkt Krystian szymczak
Szymon Czerniak
Antoni Sawczuk
24. Gang Dzikich Wieprzy - 275 pkt Antoni Wojnar
Franciszek Pusz-Bocheński
Jakub Dąbrowski
25. FC Pieroszki - 273 pkt Kacper Urbankiewicz
Szymon Mrugacz
Krzyś Wójtowicz
26. Nerf Wolves - 267 pkt Konrad Pucek
Wiktor Ciepłowski
Marcel Ciepłowski
27. ALFA Team - 263 pkt Olivier Jędrzejczak
Jan Niezgoda
Szymon Kamiński
27. Minecrafterzy z Białołęki - 263 pkt Michał Padziński
Krzysztof Dyba
Maciej Dyba
29. Super Herosi - 256 pkt Stanisław Płuciennik
Jakub Kurkowski
Michał Sarnowski
30. NerfCup 643 - 250 pkt Tomasz Karczewski
Michał Windrowicz
Kacper Dyraga
31. Dream Dragons - 247 pkt Tomasz Strojnowski
Antoni Bulenda
Stanisław Król
32. Ninja krewetki - 246 pkt Tytus Hrymniak
Rafał Lasota
Michał Janik
33. Mućki - 245 pkt Antek Kowalski
Kacper Lipka
Mateusz Gomuła
34. Herosi - 244 pkt Wadim Brzozowski
Filip Boś
Bartek Zaremba
35. NerfCup 628 - 237 pkt Krystian Jankiewicz
Jan Bebak
Michał Gorayski
36. Black troopers - 236 pkt Adam Moczulski
Iwo Trzynski
Jan Dobkowski
37. Ziomki spod Biedronki - 235 pkt Jan Paszkowski
Karolina Wolska
Kacper Wolski
38. Ciężka Artyleria - 228 pkt Krzysztof Wiśniewski
Antoni Wiśniewski
Wojtek Bogusz
39. Polski death time - 225 pkt Andrea Pignataro
Norbert Kamiński
Oliwier Jankowski
40. NerfCup 630 - 218 pkt Mikołaj Machnio
Piotrek Pater
Sebastian Gołębiowski
41. czarne żmije - 216 pkt Miłosz Janiszewski
Adam Nowak
Antek Warchoł
41. Pioruny - 216 pkt Fryderyk Barczynski
Maksymilian Sagan
Jan Soszynski
43. GANG R C S - 215 pkt Cezary Kasprowicz
Rafał Doloński
Sebastian Sobolewski
44. NerfCup 655 - 210 pkt Kajetan Wójcik
Kacper Stępkowski
PATRYK STACHO
45. NerfCup 632 - 208 pkt gabriel famengo
daniel Sewioło
olek szymański
46. Battlefield - 203 pkt Tomek Bukowiecki
Adrian Matuszewski
Olek Bizoń
47. NerfCup 634 - 202 pkt Janek Chodzeń
Paulina Parać
Mateusz Dzik
48. FC Kałuże Duże - 201 pkt Jan Macioch
Kacper Macioch
Maciek Dobrzycki
48. Orły - 201 pkt Wiktor Wrona
Szymon Kossut
Patryk Cieśluk
50. NerfCup 633 - 200 pkt Mateusz Wroniak
Jakub Molas
Jakub Kozieł
51. MAŚLAKI - 198 pkt IGOR SAS
ALEKSANDER GÓRALCZYK
SEBASTIAN SADOKIERSKI
52. NerfCup 651 - 196 pkt Michał Rembelski
Wiktoria Józefowicz
Marianna Paradowska
53. NerfCup 646 - 192 pkt Bartek Kinowski
Jakub Trzepałka
Igor Czrnecki
54. NerfCup 653 - 191 pkt Stanisław Dubiel
Michalina Zub
Franek Dubiel
55. Thommki - 189 pkt Tomek Gieruła
Gabrysia Gieruła
Julek Affre
56. Tytani Nerf - 188 pkt Arek Ziółkowski
Filip Orłowski
Marcin Mielcarz
57. Umbrella 44 - 186 pkt Olaf Salwiński
Bartek Ziółkowski
Filip Kozieł
58. Wnerfiacze - 184 pkt Mateusz Papierz
Filip Groja
Marcin Bielawski
58. NerfCup 629 - 184 pkt Kacper Kasprzyk
Bartosz Nowak
Aleksander Aleksandrowicz
60. NerfCup 650 - 182 pkt Maksymilian Fiszer
Szymon Szcześniak
Kuba Pawlak
61. Super drużyna nerfa - 178 pkt Charbel Hannoush
Kacper Bosak
Michał Paź
61. Skigroch - 178 pkt Karolina Skiba
Dawid Skiba
Oliwia Grochalska
63. NerfCup 641 - 173 pkt Igor Jarząbek
Michał Krzemiński
Patrick Melcore
64. NerfCup 644 - 172 pkt Kacper Jakbóbczyk
Olivier Grzybowski
Jan Jesień
64. NERO - 172 pkt Jan Siedliski
Aleksander Jasionek
Eryk Borowy
66. NerfCup 638 - 170 pkt Dominik Baran
Bartłomiej Duda
mariusz rydz
67. Bratanki - 168 pkt Krystian Grochocki
Jakub Grochocki
Sebastian Żabiński
68. NerfCup 640 - 162 pkt Jakub Lewandowski
igor żołądkiewicz
Kamil Głośniak
69. NerfCup 654 - 161 pkt Wiktoria Szcześcniak
Bartek Szcześniak
Jakub Woźniak
70. KPK - 160 pkt Kuba Fabijańczuk
Paweł Kuliński
Kornel Musiał
70. Dragon's Elite - 160 pkt Igor Szafrański
Aleksander Traczyk
Gerard Śmierski
72. NerfCup 647 - 155 pkt Olek Śmigalski
Michał Kamiński
Olek Rogala
73. ILUMINATI TEAM - 151 pkt Oliver Dietz
Mateusz Cymbalski
Tomasz Męczykowski
74. #RZCW - 145 pkt Oliwia Niemyjska
Weronika Powierża
Adam Kłoczko
75. Barcelonka - 144 pkt Adrian Wicher
Mateusz Stępkowski
Wiktor Nalazek
76. K.K.X. - 127 pkt Kuba Kaszewiak
Kostek Topczewski
Kuba Malus
77. Tarczownicy X-ROJO - 122 pkt Zachariasz Otsmane
KAmil Wieczorek
Aleksander Wronikowski
1. NerfCup 8 - 239 pkt Kinga Bandura
Dawid Bandura
Mikołaj Gil
2. nerf48 - 238 pkt Milena Kondziołka
Oliwia Łętocha
Emil Grenbowski
3. NerfCup 20 - 229 pkt Paweł Szwaja
Szymon Kowalski
Kamil Kowalski
4. nerf44 - 226 pkt Piotr Podobiński
Agnieszka Podobińska
Anna Podobińska
5. NerfCup 516 - 212 pkt Kamila Wojtaszewska
Paweł Grzywna
Jakub Hołysz
6. NerfCup 11 - 199 pkt michał Nowak
HONORATA KOPACZ
Iwo Czapul
7. NerfCup 13 - 190 pkt Adrian Psuj
oliwier marona
Filip Janoszek
8. nerfcupmilion - 183 pkt Wiktoria Tokarczyk
Wiktoria Król
Weronika Król
9. NerfCup 16 - 177 pkt Wojtek Sonik
Sebastian Staszczak
Kamil Staszczak
10. niszczyciele - 173 pkt Tadek Starowicz
Franek Lusina
Bartek Czyszczoń
11. NerfCup 19 - 170 pkt Gerard Cendrowicz
Kacper Paluch
Igor Cendrowicz
12. NerfCup 17 - 164 pkt Patryk Kuzak
Paweł Wnęk
adriana sobota
13. NerfCup 12 - 163 pkt Magdalena Szałankiewicz
Damian Śliwa
Elena Miziołek
14. NerfCup 10 - 160 pkt Jakub Nawara
szymon kurzeja
krystian natkaniec
15. Mazojateam - 157 pkt Michał Wielgus
Wojtek Wielgus
Janusz Truskolaski
16. NerfCup 7 - 155 pkt Michał Klich
Szymon Ptak
Szymon Godula
17. Pędzące ślimaki - 154 pkt Piotr Wadoń
Paweł Wadoń
Patryk Komendera
18. NerfCup 15 - 153 pkt Lis Kamil
Igor Wójcik
Kuba Puchała
19. Nerfy - 151 pkt Jan Muszyński
Jakub Muszyński
Cyprian Brach
20. nerf46 - 145 pkt Krystian Łapa
Mateusz Łapa
Wiktoria Gajewska
21. NerfCup 6 - 138 pkt Arkadiusz Widurski
xavery kwestorowski
Patryk Pławecki
22. m.n.strike - 135 pkt Piotr Wierzbicki
Karol Kołodziejczyk
Leon Kołodziejczyk
22. NerfCup 9 - 135 pkt Natalia Dudek
Mateusz Matuszczyk
KACPER KOPACZ
24. NerfCup 5 - 123 pkt Filip Kaszyński
Kuba Łaszczewski
Radosław Olchawa
25. NerfCup 4 - 121 pkt Przemek Ćwikliński
Tomasz Chochorowski
Patryk GNIECIAK
1. NerfCup 22 - 294 pkt Tomek Damek
Julian Koniorczyk
Igor Styczen
2. NerfCup 32 - 279 pkt Maksymilian Maj
Piotr Boduch
Kamil Dębosz
3. NerfCup 29 - 250 pkt Bartek Wojnar
Mikołaj Lorkiewicz
Igor Wójcik
4. NerfCup 31 - 240 pkt Nikodem Gorczyca
Alan Oleksy
Jakub Łukasiński
5. NerfCup 30 - 239 pkt Kamil Szary
Jakub Kozioł
Mateusz Szymczyk
6. NerfCup 23 - 237 pkt Wiktoria Styczeń
Szymon Przysiężniak
Jan Zając
7. MIKOŁÓW TEAM - 212 pkt MIŁOSZ KRZOSKA
BARTEK WITAŁA
Miłosz Krepkowski
8. Żwawe Żółwie - 208 pkt Kamil Stachura-Michalski
Mateusz Kukla
Szymon Kukla
9. StreetPirates - 204 pkt Brunon Seyrlhuber
Łukasz Wincenciak
Nikodem Stachura-Michalski
10. NerfCup 27 - 198 pkt Bartosz Mastalski
Dariusz Dyda
Michał Knapik
11. NerfCup 24 - 194 pkt PAWEL PRZEPIORA
Filip Nowosad
alan fultyn
12. NerfCup 21 - 179 pkt Dominik Konieczny
Albert Leśniak
Bartosz Janik
13. NerfCup 28 - 166 pkt Michał Musiał
Cyprian Rudek
Nikoletta Musiał
14. NerfCup 25 - 153 pkt Ignacy Rościszewski
Bartłomiej Rościszewski
Kacper Rogóż
15. Piraci - 152 pkt Alan Dybol
Michał Osiak
Kamil Domiński
16. nerf5 - 144 pkt Magdalena Boduch
Miłosz Markiewicz
Gabriel Wojewoda
17. Nerfiki - 141 pkt Szymon Wulczyński
Nikola Luzar
Nikola Kałoń
18. Nerf heros - 131 pkt Franciszek Balak
Emilia Wolak
Ula Balak
19. NerfCup 26 - 110 pkt Nikodem Gorczyca
Alan Gręda
Wiktor Zych
20. Orły - 89 pkt Bartosz Kowalczyk
Kamil Słubik
Alan Szałankiewicz
1. HEROES - 352 pkt NATANIEL KURZAK
ALEKSANDER FILA
ADRIAN FILA
2. MASTERS OF NERF - 300 pkt FILIP RÓJ
JULIA KOTULSKA
BARTOSZ KOTULSKI
3. FBA Super Koksy - 265 pkt Filip Białasiewicz
Bartosz Kocieniewski
Dawid Gołębiowski
4. NerfCup 35 - 261 pkt Maks Dytko
Radek Czyżycki
Antoni Denis
5. minecraft - 234 pkt Karol Potępa
Szymon Maj
oliwier Łukasiewicz
6. NerfCup 34 - 219 pkt Michał Palka
Tymoteusz Poręba
Antoni Pałucha
7. NerfCup 42 - 218 pkt Jakub Wójcik
Dawid Kucia
Marceli Kot
8. fc rybnik - 201 pkt dominik remik
bartek masłowski
kacper gracz
9. DETA - 180 pkt bartek mazur
krystian sobieszek
igor porebski
10. GANG Z ORNY - 172 pkt PIOTR MARSZAŁEK
ZUZANNA OLECHOWSKA
KRZYSZTOF GRZYWNOWICZ
11. Orka rolka - 164 pkt Adrian Kumela
Krzysiek Kozenko
Magda Bednarek
12. NerfCup 37 - 163 pkt Krzysztof Nowak
Emilia Kordys
Kuba Gintrowicz
13. Górny Sosnowiec - 157 pkt Maciek Twaróg
Wiktor Sowa
Mikołaj Twaróg
14. Super Ekipa - 156 pkt Mateusz Ziółkowski
Wojciech Wilk
Bartek Wilk
15. Mistrzowie Nerfa - 155 pkt Mateusz Karp
Damian Kawaler
Adam Sokołowski
15. NerfCup 43 - 155 pkt Filip Pieczko
Jakub Ganczarczyk
Adam Antoniewicz
17. NerfCup 36 - 150 pkt Aleksandra Pikuła
KAMIL LIZAK
Adam Nowak
18. Niezniszczalni - 147 pkt Wiktor Szklorz
Kasia Szklorz
Mirek Wolny
19. NerfCup 38 - 146 pkt Maksym Kordys
Mateusz Wiencek
Krzysztof Kowalski
20. SUPER KUZYNI - 145 pkt ALICJA KUKURYK
JAKUB KUKURYK
OSKAR TARASEK
21. Grizlii - 138 pkt oskar jurczok
marta jurczok
gabrysia witkiewicz
22. Wojownicze Żółwie - 137 pkt Patryk Szot
Kamil Grzegorczyk
Filip Palkij
23. Meeega - 136 pkt dawid jagieło
karolina wielka
adam górski
23. NerfCup 44 - 136 pkt Mateusz Tyrkiel
Aleks Tomczyński
Dominik Szuszwalak
25. NerfCup 41 - 128 pkt Hubert Bartkiewicz
Paulina gRosicka
Jakub Widera
26. NerfCup 33 - 115 pkt Kamil Łaszewski
Łukasz Przewieslik
Paweł Malczewski
27. Roki Balboa - 102 pkt Oskar Jagiełla
Dominika Jagiełła
Gabrysia Wiatszyk
1. epik nerf - 294 pkt Max Szeithauer
Igor Wolański
Czcibor Partyka
2. NerfCup 51 - 285 pkt OLIVIA BERGLER
Kamil Janik
Mateusz Błotny
3. KOBRY - 253 pkt Dawid Ciwis
Łukasz Urbanek
Tymoteusz Biesiada
4. MOD - 228 pkt Miłosz Krepkowski
Aleksander Hachoł
Daniel Olszówka
5. NerfCup 53 - 210 pkt Bartek Wencel
Oskar wencel
MIKOLAJ STENCEL
6. B.M.K. Team - 208 pkt Bartosz Janik
Kacper Kotas
Mateusz Łuczyński
7. Wojownicy Nerf - 206 pkt Dawid Kucharczyk
Piotr Witalis
Mateusz Serek
8. NerfCup 59 - 202 pkt Maja Czarnecka
Kuba Perkowski
Sylwia Indyk
9. NerfCup 56 - 198 pkt Marysia Capińska
Mateusz Kściuczyk
Piotr Magiera
10. NerfCup 61 - 191 pkt Dominik Szczepaniak
Agata Kołodziej
Radek Kołodziej
11. NerfCup 47 - 188 pkt Dorian Brutanek
Maksym Polok
Bartosz Niedzielski
12. Miłośnicy Minecrafta - 185 pkt Dawid Zimny
Wiktor Szylf
Oskar Śniegocki
13. Wojownicy - 184 pkt Tymek Wrona
Szymon Pytlarz
Piotrek Bieniek
14. NerfCup 50 - 180 pkt Mikołaj Pradelok
Jan Dulęba
ALEKSY LUZAR
15. NerfCup 62 - 178 pkt Kacper BULSKI
Natalia Bednarek
Gabrysia Hampel
16. NerfCup 46 - 176 pkt Eryk Gawlik
Natan Śliwa
RADEK SOKOŁA
17. NerfCup 60 - 173 pkt Oliwier Hanisz
Kacper Budaj
Adrian Mahmołdi
18. NerfCup 45 - 171 pkt Marcel Gawlik
Jakub Walendzewicz
Beniamin Śliwa
19. Młodzi gniewni - 166 pkt Jan Karpiel
Kamil Janaszkiewicz
Alan Sówka
20. Nerf Jaworze - 154 pkt Stanisław Koniorczyk
Julian Koniorczyk
Piotr Bieniek
21. Nerfy 123 - 150 pkt Kamil Komorowski
Piotrek Kozak
Filip Tkacz
21. NerfCup 55 - 150 pkt Igor Borys
simone Consalvi
Paweł Chrzęstek
23. fc smieciaki - 149 pkt emil szafarczyk
kuba bartosik
mikolaj babula
24. Mistrzowie Spinjitzu - 137 pkt Paweł Jaron
Oskar Gędek
Bartek Zając
25. NerfCup 58 - 134 pkt Wojtek Zieja
Mateusz Feliks
Alan Dominiczak
26. NerfCup 54 - 127 pkt Mikołaj Odrzywołek
Franciszek Reptak
aleksander dabrowski
27. fire team - 125 pkt Filip Bigosiński
Kacper Wójcik
Filip Wójcik
28. Nerfomistrzowie - 118 pkt Dawid Feliks
Darek Obrasiewicz
Antek Przybylski
29. NerfCup 49 - 116 pkt Szymek Pawlowski
Maciek Pawlowski
Agata Wójcik
30. NerfCup 52 - 108 pkt Natalia Michalak
Marcin Klemczak
Michał Skowronek
1. ziomki 3 - 267 pkt Leon Bedendt
Kevin Wirkijowski
Michał Augustyn
2. Szybcy Wsciekacze - 234 pkt Daniel Szczerban
Andrzej Budzynski
jacek Budzynski
3. NerfCup 64 - 229 pkt Mikołaj Potępa
Bruno Jabłoński
Mateusz Kustosz
4. Terminatorzy - 221 pkt Bartosz Sobczyk
Dominik Kałuża
Bartek Zeidler
5. nerfiarze - 204 pkt Piotr Kokoszka
Mateusz Nowak
Wojtek Nowak
6. snajperzy - 201 pkt Kacper kozak
Patryk cieplinski
Piotrek pokrzywinski
7. NerfCup 70 - 195 pkt Roman Alan
Dawid Gągała
Dominik Bagiński
8. 0c - 190 pkt Olga Kolesińska
Jaś Kolesiński
Wiktor Pietrzak
9. NerfCup 69 - 187 pkt Bruno Domitraszczyk
Rafał Daszkiewicz
Piotr Fedzin
10. M.A.Ł - 186 pkt Maks Sworobowicz
Łukasz Szufryn
Antek Berent
11. Drużyna strzelców - 184 pkt Jakub Kłosiński
Wojciech Kokoszka
Mateusz Idzikowski
12. NerfCup 73 - 178 pkt Szymon Szczygieł
Ania Surowiec
Krzysiek Koński
13. TOMAFI - 175 pkt Filip Wójcik
Tobiasz Przychodzeń
Mateusz Wysocki
14. NerfCup 68 - 172 pkt Krzysztof Michalak
oliwier szpringiel
Tomek Rogala
15. NerfCup 65 - 168 pkt Oskar Essafi
Krystian Rzepka
Karol Pięta
15. NerfCup 75 - 168 pkt Mustafa Djouabri
Norbert Stęczniewski
Julianna Śmiłowska
17. Nerfiki - 165 pkt wojtek liszowski
adam liszowski
kacper mędrzycki
18. Olimpia - 164 pkt Norbert Targoni
Janek Szczepański
Filip Celegrat
19. 2234 - 158 pkt Piotr Kowalczyk
Kuba Jurek
Asia Popławska
20. NerfCup 67 - 148 pkt Tomasz Dabrowski
FILIP GRABINSKI
Konrad Stasiak
21. NerfCup 63 - 147 pkt Zdzisław Maliczowski
Kamil Henike
Bartłomiej Łapiński
21. Nerfo Nerfy - 147 pkt filip Jurczok
Michał Tomczyk
Kuba Gracz
23. Fc ekipa - 146 pkt karolina wierzbicka
mikołaj labak
kina magiera
24. ziomy z klasy - 144 pkt Bartek Musiał
Dawid Musiał
Wojciech Jasicki
25. NerfCup 74 - 143 pkt Bartosz Garbowski
Ula Różańska
Bartek Regulski
26. kierownicy - 137 pkt Filip Karwicki
Wiktor Szklorz
Krystian Terasiewicz
27. F 16 - 136 pkt karolina godek
karol godek
sylwia łuka
28. Beta - 135 pkt Igor Karwicki
Michał Legowski
Krzysiek Górnik
29. NerfCup 71 - 133 pkt Lena Grabińska
Jakub Włodarczyk
Mikołaj Słyk
29. NerfCup 78 - 133 pkt Roksana Jędrychowska
Piotr Choptowy
Maja Szczepańska
31. NerfCup 80 - 130 pkt Mateusz Moskalczuk
Dominik Jaromin
Hania Jaromin
32. Delegaci - 128 pkt Krzysiek Mały
Kasia Mała
Maciek Miły
33. NerfCup 72 - 126 pkt Bartek Żurkiewicz
Karol Pietras
Konrad Mieczakowski
33. NerfCup 76 - 126 pkt Jakub Ceglarski
atnoni kamiński
Jakub Denderes
35. NerfCup 77 - 124 pkt Ida Marcinkowska
PATRYK CZATA
KRYSTIAN CZATA
36. BNI - 118 pkt Natan Bronowicki
Bianka Bronowicka
Ignacy Kowalik
37. NerfCup 79 - 116 pkt Janek Gerlec
Alek Staszków
Zuzia Stężycka
38. NerfCup 81 - 108 pkt Naltalia Świątek
Karolina Świątek
Maciek Dąsal
39. wściekłe psy - 105 pkt tomek wiśniewski
oskar wiśniewski
kewin maicher
1. Strzelcy - 300 pkt Łukasz Mościan
Maciej Nawara
Łukasz Kułacz
2. Skorpiony - 258 pkt Philip Kasprzak
Igor Bąk
Jakub Koliński
3. NerfCup 92 - 252 pkt Kuba Gużewski
Wiktor Budny
Bartosz Kobus
4. NerfCup 91 - 245 pkt Michał Pilny
Oliver Rubik
Stanisław Turczak
5. Ekipa Optimusa - 244 pkt Ula Różańska
Mateusz Wróbel
Paweł Wesołowski
6. Team Nerf Poznań - 224 pkt Igor Bubeła
Marcel Słupiński
Bartosz Żyski
7. NerfCup 83 - 214 pkt Wojtek Zieliński
Maciej Kućko
jędrzej kalinicki
8. NerfCup 88 - 205 pkt Nataniel Leosz
Wojtek Tyczyno
Adam Opolski
9. NerfCup 89 - 201 pkt Filip Jelonek
Kacper Jelonek
Julian Kuropatwa
10. *Herosi*z*Polski* - 199 pkt Antek Kuczyński
Miłosz Przeszłowski
Oliwier Szczygłowski
11. The best - 197 pkt Jakub Gąsior
Mateusz Gąsior
Michał Michalski
12. NerfCup 93 - 195 pkt Mateusz Zając
Adam Solecki
Ida Marcinkowska
13. Kolumbia - 194 pkt Maja Szczepańska
Janek Szczepański
Norbert Targoni
14. NERF Amigos - 185 pkt Michał Oleksa
Michał Tyliński
Filip Krupa
15. TMO - 183 pkt Oskar Stefaniszyn
Tymon Stefaniszyn
Mateusz Knap
16. WULKANICZNE TYGRYSY - 178 pkt MIKOŁAJ KOWALSKI
JAKUB MICHALSKI
DAWID KRYGIER
16. Same ziomki - 178 pkt Leszek Kurowski
Marek Samowędziuk
Marek Kurowski
18. NerfCup 86 - 177 pkt Adam Szachewicz
Szymon Szwarc
Olek Skałacki
19. Nerfetki - 175 pkt Maja Janiszewska
Sandra Janiszewska
Hania Jarowin
20. bomba - 168 pkt Kalina Popiołek
Damian Charczuk
Sebastian Charczuk
21. nerf wrocław - 158 pkt Wojtek Wronnicki
Oliwier Wronnicki
Jakub Muzyk
22. ebola team - 154 pkt Iga Bartmańska
Iwo Bartmański
Patryk Łaptuta
23. NerfCup 90 - 151 pkt Natalia Kosińska
Mateusz Kosiński
Nadia Szerer
24. Chochliki - 147 pkt Jacek Żach
Filip Cendrowski
Igor Wulewski
25. nerf1234 - 146 pkt Dawid Staniszewski
Szymon Kędzior
Wojtek Waszak
26. NerfCup 85 - 145 pkt Maciek Dąsal
miłosz szwarc
Jarema Kos-Augustyniak
27. NerfCup 87 - 144 pkt Kajetan Kapleńczyk
Natasza Faber
Jakub Wawruszczak
28. nerf007 - 143 pkt Maciek Kuświk
Krzysztof Sidelnik
Zuzia Kokot
29. NerfCup 84 - 142 pkt Filip Zenka
Adrian Augustyn
Michał Reformat
30. goście - 133 pkt maciej wyrobek
karol wyrobek
michał chyliński
31. Jakuza - 127 pkt Antek Bogucki
Igor Maderski
Krzysiek Maderowski
32. EKW - 126 pkt Emil Wiktorowski
Karol Badorf
Wiktor Potarkiewicz
33. Bombardierzy - 125 pkt Antek Sowański
Wojtek Sowański
Michał Charlikowski
34. niszczyciele - 123 pkt Igor Wołacz
Filip Romejko
Karol Skokowski
35. Petardy - 121 pkt Maks Sworobowicz
Patryk Wasula
Marcel Czyżyk
36. Fc ziomy - 112 pkt karolina goduk
artur goduk
kacper jurczok
36. NerfCup 95 - 112 pkt Antoś Nagłowski
Marceli Krzeszowski
Jan Muszyński
38. Do Celu - 111 pkt Wiktor Samojek
Michał Samojek
Kuba Domigus
39. NerfCup 82 - 110 pkt Mikołaj Hyżyk
Maks Hutnik
Jakub Katarzyniak
40. Fajni koledzy - 109 pkt karolina świderowska
emil misiński
kasia świderowska
41. ZeZoLe - 107 pkt Michał Raczek
Jakub Burysz
Jakub Wisła
41. NerfCup 94 - 107 pkt Zuzanna Redzisz
Arkadiusz Bednarski
Antoś Bil
43. nerf222 - 87 pkt Dominik Jaromin
Marcel Wajda
Dominik Wajda
1. Wspaniała Trójka - 223 pkt Piotr Raczyński
Piotr Kopczyński
Aleksander Wilczek
2. Strzelcy - 185 pkt Patrycja Kusiak
Kamil Sędzikowski
Sebastian Weber
3. Super mocni - 170 pkt Filip Waraksa
Paweł Kwiatkowski
Igor Radke
4. NerfCup 97 - 169 pkt Darek Hejducki
Krystian Hejducki
Piotr Rożej
5. morena - 162 pkt Staś Kamiński
Mateusz Pstrągowski
Karol Pawłukowicz
6. Portowi Strzelcy - 143 pkt Kacper Wysocki
Igor Grabowski
Jakub Zawadzki
7. 90210 - 131 pkt Kacper Czaja
Eleni Pagoni
Danaj Pagoni
1. NerfCup 98 - 302 pkt Antoni Frankowski
Leon Frankowski
Jakub Mazurek
2. Ninja - 279 pkt Paweł Bertman
Michał Bertman
Aleksander Jankowski
3. 10 milionów - 270 pkt Hubert Matejczyk
Maksymilian Kukowski
Kuba Ochnio
4. NerfCup 109 - 267 pkt Stanisław Laks
Maciej Pazik
Julian Zwolak
5. NerfCup 105 - 244 pkt Mikołaj Węgrzynowski
Szymon Sikora
Czarek Kuczyński
6. Armia Snajperów - 240 pkt Ignacy Klajbor
Urszula Klajbor
Piotr Jankowiak
7. NerfCup 101 - 238 pkt Adam Redzimski
Eryk Stefański
Bruno Obst
8. NerfCup 99 - 236 pkt Max Siek-Zagórski
KACPER KREFT
Krzysztof Rupiński
9. Elita Nerfów - 232 pkt Miłosz Frydrygowicz
Kuba Czajkowski
Grześ Czajkowski
10. Gang kolegów - 227 pkt Filip Leśniański
Jakub Grochulski
Mateusz Majkowski
11. Agenci - 221 pkt Laura Trzeciak
Mikołaj Chlebowski
Maksym Barski
12. NerfCup 112 - 220 pkt Piotr Maśka
Mateusz Maśka
Oliwier Kubacki
13. Geda Team - 219 pkt Mateusz Bindek
Kuba Maleski
Igor Waraksa
14. M.C.E - 209 pkt Jerzy Antoni Bratkowski
Maks Meller
Katarzyna Bratkowska
15. Niezwyciężeni - 207 pkt Aleksander Lala
Maksymilian Lala
Krzysztof Lala
16. Nerf Cup - 206 pkt Michał Michalski
Kuba Michalski
Michał Kurowski
17. NerfCup 108 - 192 pkt Maksymilian Jabłoński
BARTŁOMIEJ NADOLSKI
Tomasz Michalak
18. Nerfo maniacy - 187 pkt adrian kumala
krystian kumale
kacper kumela
19. Nerf gang - 182 pkt Jakub Kowalewski
Błażej Wymirski
Tomasz Fulczyk
20. NerfCup 104 - 180 pkt wiktor Biesiekierski
wiktor wajzer
Kacper Ciuruk
21. NerfCup 110 - 178 pkt Jakub Kupień
Igor Hańczak
Kuba Cieplak
22. NerfCup 103 - 174 pkt Karol Wesołowski
MATEUSZ MACULEWICZ
Kacper Knera
23. szybkie strzały - 167 pkt Nikodem Wójcik
Jakub Hlavaty
Kacper Hlavaty
24. NerfCup 106 - 165 pkt Adrian Kowalski
Michał Sklarow
Maciej Juniewicz
25. Nerf skład - 163 pkt Wiktor Sklorz
Maciej Sklorz
Maciej Woner
26. S.W.A.T Gdańsk - 159 pkt Łukasz Michalczyk
Michał Michalczyk
Szymon Badura
27. NerfCup 107 - 157 pkt Jan Trybull
Oliwier Teodorczuk
Patryk Dabrowski
28. Nieustraszeni Snajperzy Nerf - 156 pkt Tomek Przesmycki
Stanisław Kruk
Kornel Więckowski
29. Koledzy - 148 pkt Mikołaj Wieczorek
Sandra Wieczorek
Michał Żukowski
30. Maniacy Nerfa - 146 pkt Grzegorz Hanuszewicz
Kamil Hanuszewicz
Oskar Grzelak
31. NerfCup 111 - 144 pkt Kacper Paczesny
Konrad Lichaczewski
Krzysztof Paciorek
32. NerfCup 102 - 132 pkt Karol Żurański
Klaudia Kowiako
Jakub Kędzierski
33. Gangsterzy - 129 pkt Mateusz Bonin
Jakub Szewc
Bazyli Wyborski
1. Zombie Team - 246 pkt Stanisław Waniek
Wiktor Rożek
Filip Ślendakowski
2. Avenerfi - 239 pkt Olek Ogonowski
Krzyś Marczuk
Jacek Siedlecki
3. NerfCup 130 - 234 pkt Michał Rychlik
Janek Bieniak
Oskar Jarmoch
4. S.W.A.T - 227 pkt FILIP HAJKOWICZ
TYMON GAJDA
HUBERT WIECZOREK
4. Tigger atack - 227 pkt Łukasz Królak
Karol Borawski
Adrian Cieplak
6. EN BI EJ - 225 pkt Jan Zabłocki
Kacper Małecki
Kacper Skopek
7. NerfCup 119 - 222 pkt Jaś Komsta
Filip Świeboda
Mateusz Zabrodzki
8. Champions 2 - 214 pkt Jakub Meclik
Hubert Szymaniuk
Dawid Bajko
8. NerfCup 114 - 214 pkt Maciej Bodnar
Maciek Łyczak
Natan Mróz
10. teroryści - 200 pkt Janek Krajewski
Piotrek Kołodziejek
Tymon Krengiel
11. Drużyna Nerfa - 191 pkt Meteusz Białecki
Damian Białecki
Dominika Nowak
12. Atak Klonów - 186 pkt Aleksander Klonowski
Borys Klonowski
Mikołaj Klonowski
13. BEST OF THE BEST ONE - 182 pkt Filip Rumowski
Iwo Matrzak
Piotrek Patowski
14. Global Striker Elite - 181 pkt Kuba Gil
Łukasz Łabuńko
Kuba Wyrzykowski
15. Wymiatacze - 180 pkt Bartosz Respekta
Jakub Mateuszczyk
Sebastian Kutkiewicz
16. SIMON SAYS - 174 pkt Ewa Łopacińska
Kuba Kaczyński
Szymon Kaczyński
17. NerfCup 122 - 173 pkt Szymon Sosnowski
damian powłowski
Sebastian Wiśniewski
18. NerfCup 128 - 171 pkt Ola Godawa
Krzysztof Końko
Jan Kasprzak
18. dinozaury - 171 pkt Szymon Szkutnik
Wojtek Czarnecki
Bartek Bergiel
20. ninja samuraj - 162 pkt Kacper Proczka
Adrian Proczka
Antek Abiszczak
21. A.D.H.D. NERF - 160 pkt Leon Dziwulski
Kuba Hrycko
Kacper Tabaka
22. Maluchy - 159 pkt Marcin Kwiatkowski
Norbert Nowacki
Maciej Czernik
23. GIGANCI - 157 pkt DAWID CZERKAWSKI
KAMIL CZERKAWSKI
ALICJA SOSIŃSKA
23. NerfCup 131 - 157 pkt Przemek Czarnecki
Paweł Buczkowski
Karol Szmidt
25. Białe Wilki 2 - 152 pkt Rafał Sacharuk
Kacper Eisenmann
Michał Kowalski
26. Pazurek koali - 151 pkt Wiktor Manikowski
Filip Frey
Piotr Polsakiewicz
27. NerfCup 129 - 149 pkt Łukasz Kosiński
Wiktor Otoliński
Mateusz Kłuszewicz
28. NerfCup 120 - 148 pkt FRANEK DANIŁOWSKI
Jakub Stworzyjan
Julian Cichon
29. NerfCup 115 - 147 pkt Jan Chmielewski
Filip Kamiński
Roksana Praszczyk
30. Best Team - 145 pkt Kacper Darmo
Emil Borowikowski
Damian Darmo
31. NIEZNISZCZALNI - 144 pkt Julian Jachowicz
Lucas Popoaca
Maja Popoaca
32. NerfCup 134 - 143 pkt Olaf Reszczyński
Olivier Dąbrowski
Michał Kosiński
33. ELITE - 142 pkt Oskar Majewski
Kornel Dobek
Mikołaj Dobek
34. GIGANCI 356 - 140 pkt Alan Maciąg
KUBA GRUDZIEŃ
LEON JARECKI
35. złoci - 134 pkt Olek Oktaba
Zuzia Oktaba
Eryk Sękowski
36. A.M.A Marki - 132 pkt Adam Wojda
Maksymilian Bochyński
Aleks Płoszka
36. NerfCup 123 - 132 pkt Aleksy Tomaszewski
Kuba Grajda
Gustav Okoń
38. NerfCup 126 - 130 pkt Nadia Domachowska
Aleksander Domachowski
Olga Weber
39. GIGANCI II - 127 pkt OSKAR MACIĄG
SZYMON OPIECZYŃSKI
FILIP Brzostowski
40. 1252 - 125 pkt Szymon Sasin
Mateusz Sasin
Sandra Krupa
40. NerfCup 118 - 125 pkt Jan Kozik
Sonia Biełaja
Wiktor Sendecki
42. NerfCup 132 - 119 pkt Mikołaj Jaroszek
Krzysztof Franczyk
Michał Franczyk
43. NerfCup 113 - 118 pkt Alexander Wojna
Karol Flakiewicz
Marcel Nowak
44. NerfCup 121 - 117 pkt Wiktor Depczyk
Gabriel Bogacz
MATEUSZ ROKICKI
45. Ninjago_WWL - 115 pkt Filip Zdrojkowski
Wiktor Błędowski
Miłosz Kachniarz
46. Szybkie Pantery - 114 pkt Mela Frey
Sonia Salwa
Alek Wojeński
47. FC nerfy - 107 pkt Bartek Jaśka
Kinga Musta
Wojtek zalewski
48. NerfCup 116 - 100 pkt Jakub Sikorski
Kuba Juras
Szymon Magierowski
48. NerfCup 125 - 100 pkt Tomasz Trojanowski
Michał Ostapczuk
Ignacy Gajda
50. NerfCup 133 - 92 pkt Jaś Ziomek
Arek Białecki
Jakub Juźwiak
51. Gadziny z Halinowa - 86 pkt Tobiasz Kijewski
Wera Kijewska
Sonia Skarżyńska
52. ner992 - 59 pkt Natalia Świątkowska
Jakub Kamola
Maks Winiarz
1. virtus pro 23 - 301 pkt Konrad Lewandowski
Julia Lewandowska
Bartek Kulesza
2. POLSCY SNAJPERZY - 253 pkt Mikołaj Hołozubiec
Filip Hołozubiec
Marcin Szczupakowski
3. Nieustraszony Autubot - 251 pkt Adam Dubik
Kaja Kantowska
Kamil Kantowski
4. NerfCup 135 - 223 pkt Franek Czarnek
Dawid Kamiński
Piotr Myszór
4. NerfCup 167 - 223 pkt Michał Fic
Cyprian Panas
Stasiu Cieślowski
6. Pogromcy strike - 216 pkt Bartek Szawia
Krzysiek Szawia
Filip Szawia
7. kostek team - 215 pkt Daniel Podwysocki
Łukasz Boguszewski
Hubert Kostoczko
8. NerfCup 146 - 214 pkt Mikołaj Kossakowski
Teodor Hyc
Franciszek Mucha
9. elitarna jednostka - 206 pkt Kuba Cudny
Michał Markiewicz
Antek Zakrzewski
10. NerfCup 150 - 203 pkt Kacper Sadowski
Hubert Bartosiewicz
Bartosz Malus
11. NerfCup 159 - 198 pkt Piotrek Choiński
Aleksander Mach
Błażej Wójcik
12. NerfCup 139 - 195 pkt ANTEK KONWALIK
DAWID BORKOWSKI
Igor Woronowicz
13. NerfCup 165 - 190 pkt Jan Jankiewicz
Filip Majchszak
Witold Walczak
14. NerfCup 155 - 186 pkt Stanisław Gabroński
Maciej Groguski
Oliwier Dąbrowski
15. mistrzowie - 185 pkt Gabrysia Fic
Franek Szymanek
Krystian Sieliński
16. Megamocni - 183 pkt Igor Greskowski
Jakub Greskowski
Dominik Zakolski
17. Dark troopers - 182 pkt Borys Trzynski
Igor Morski
Krzysztof Gilewski
17. NerfCup 138 - 182 pkt Igor Bentkowski
Alan Wójcik
Szymon Kułakowski
19. Niezwyciężeni - 179 pkt Kacper Dwojak
Bartek Zieliński
Bartek Gudziak
19. NerfCup 153 - 179 pkt Dominik Flis
Eryk Kluczek
Szymon Łuczyński
19. NerfCup 168 - 179 pkt Arek Niedziela
Borys Kiepurski
Przemek Czarnecki
22. Drużyna X - 178 pkt Kacper Kulesza
Alek Kos-Nowicki
Krzyś Naumiuk
22. NerfCup 141 - 178 pkt Jakub Sawala-Uryasz
Michael Strickland
Jakub Pańczyk
24. NerfCup 137 - 174 pkt Roman Pieńkowski
Eryk Szar
Patryk Dąbrowski
25. zbk - 163 pkt bartek bialy
kuba lukaszczuk
zuza bialy
25. NerfCup 164 - 163 pkt Bartek Sobotkowski
Jaś Stępień
Damian Szperek
27. NerfCup 144 - 157 pkt Bruno Promianowski
Franek Ankiewicz
Maciek Drzazga
27. ekipa pro - 157 pkt Alan Mikowski
Mateusz Mikowski
Sławek Jaraczyński
27. NerfCup 149 - 157 pkt Tomasz Jankiewicz
Wiktor Dąbrowski
Hubert Nowicki
30. Szaliki - 149 pkt Igor Szal
Kamil Szal
Kacper Fiedorowicz
31. NerfCup 154 - 148 pkt Maciej Kollwitz
Mira Majchrzak
Bartłomiej Osuch
32. Super Wilczki - 146 pkt Laura Krzemińska
Kamil Koźbiał
Karol Zapszałkowski
33. Klon szkolny - 142 pkt Maksymilian Terlo
Tomasz Terlo
Kinga Pastucha
33. NerfCup 143 - 142 pkt Bartosz Ołtarzewski
Maciej Ołtarzewski
Adrian Wieczorek
35. do celu - 134 pkt Piotr jarski
Krystian Sosnowski
henryk Sosnowski
35. Ping Pong - 134 pkt Dominik Wrotniak
Wiktor Wrotniak
Michał Wrotniak
37. Fire Strike - 132 pkt karol nowakowski
gabriel miśkiewicz
paweł czerniak
37. MEGA DEMO - 132 pkt Mateusz Hapunowicz
Damian Korniluk
Michał Wardecki
39. NerfCup 152 - 130 pkt Karolina Szymańska
Daniel Podgórski
Julian Czapiewski
40. team - 126 pkt karol łuka
sylwia łuka
artur łuka
40. NerfCup 136 - 126 pkt Damiano Gorge
WOJTEK SZWELICKI
JAKUB SZWELICKI
42. koala team - 125 pkt patryk sikorski
kuba jasiński
damian werbowski
42. NerfCup 145 - 125 pkt Mateusz Świstak
Dominika Hapunowicz
KACPER RADZIEJEWSKI
42. NerfCup 160 - 125 pkt AZAM Asadow
Azim Asadow
Mateusz Sieński
42. NerfCup 161 - 125 pkt Mateusz Jakubowski
Antek Rogala
Maksymilian Bodecki
46. mistrzowie nerfów - 123 pkt patryk tracz
kuba nosowski
damian miłek
47. SUPERMOCNI - 118 pkt PAWEŁ GĄSIOROWSKI
JAN KOCHAŃSKI
HUBERT RODZIŃSKI
48. NerfCup 157 - 117 pkt Magda Socha
Szymon Socha
Łukasz Olszewski
48. NerfCup 166 - 117 pkt Franek Woźniak
Aleks Szopa
Gabryś Komorowski
50. NerfCup 147 - 114 pkt Michał Sawala
Olivia Sekuła
Szymon Turlej
51. Nerfy 033 - 113 pkt Olivia Semenowicz
Paulina Łukaszuk
Maciej Łukaszuk
52. NerfCup 162 - 112 pkt Paweł Karpiuk
Karol Karpiuk
Kacper Paciorek
53. REKINY z Warszawy - 111 pkt Olek Lasowski
Jasiek Skowroński
Leszek Skowroński
54. MINIONKI - 109 pkt Wiktor Moliński
Weronika Lipowska
Maksymilian Barański
55. S.W.A.T. - 105 pkt MACIEJ Malisko
WOJTEK Malisko
TOMEK Galiński
56. NerfCup 140 - 92 pkt Kacper Gumowski
Jasper Osmański
Filip Gazda
57. NerfCup 156 - 90 pkt Michał Duchnowski
Patryk Donica
Grzesio Grzybowski
58. Barcelona - 88 pkt Dominik Przybylski
Marcel Jankowski
Krystian Pignataro
59. NerfCup 163 - 83 pkt Maksymilian Rak
Kinga Lipka
Maciek Szcześniak
60. NerfCup 158 - 80 pkt Kamil Trojanowski
Rafał Bareja
Wiktor Czarnecki