1. Czy oprócz turnieju będą jakieś inne atrakcje?

Tak, dla tych osób, które nie chcą lub nie mogą wystartować w mistrzostwach czeka masa atrakcji – przygotowaliśmy dla was dodatkowe strzelnice, gdzie będziecie mieli możliwość testowania różnych wyrzutni NERF.

2. Dlaczego po zarejestrowaniu się i kliknięciu w link potwierdzający nie widzę swojej drużyny/nie widzę swojego gracza na liście drużyn.

W celu uniknięcia rejestracji botów czy używania wulgaryzmów – proces weryfikacji drużyn i zawodników odbywa się manualnie – dlatego prosimy o uzbrojenie się w chwilę cierpliwości. Pracownicy pracują nad weryfikacją wszystkich zgłoszeń, jeżeli w ciągu 48 godzin od skutecznego potwierdzenia  linkiem, Państwa drużyna/gracz nie został/a zarejestrowany/a prosimy o kontakt mailowy na adres info@nerfcup.pl.

3. Kto może brać udział w turnieju?

W turnieju udział brać mogą osoby w wieku od 6 do 14 lat, pod opieką pełnoletniego prawnego opiekuna który ukończył 18 lat.

4. Czy muszę mieć pozwolenie opiekuna prawnego?

Tak – takie pozwolenie jest konieczne, albo od rodzica albo opiekuna prawnego.

5. Czy każdy z uczestników musi przyjść z opiekunem?

Nie – jeśli zawodnicy rejestrują się jako drużyna – na miejscu wystarczy jeden opiekun odpowiedzialny za cała drużynę, dodatkowo wymagana jest zgoda rodziców/opiekunów pozostałych uczestników w formie pisemnej. W momencie kiedy zawodnik rejestruje się jako samodzielny gracz, wymagana jest obecność jego rodzica/opiekuna prawnego na miejscu turnieju.

6. Czy mogę sam wypełnić formularz zgłoszeniowy?

Tak możesz samodzielnie wypełnić formularz zgłoszeniowy lecz warunkiem koniecznym do zaakceptowania zgłoszenia jest wypełnienie go w asyście opiekuna, który również musi podać swoje dane osobowe oraz potwierdzić rejestrację drogą mailową.

7. Co jeśli nie mam drużyny?

Możesz zarejestrować się jako samodzielny zawodnik, a my dobierzemy Ci drużynę na miejscu, musisz tylko przyjść wcześniej do biura imprezy.  W dniu imprezy w biurze zawodów opiekun każdego pojedynczego gracza przed rozpoczęciem turnieju do godziny 10:00 dla grupy 6-9 lat i do godz 14:00 dla grupy wiekowej 10-14 lat proszony będzie o potwierdzenie osobiście danych osobowych uczestnika i odebrania „unikalnego numeru” potrzebnego do skompletowania 3 osobowej drużyny. Organizator przydziela losowo numery drużyn – każda drużyna składająca się z pojedynczych uczestników w danej grupie wiekowej dostaje przypisany swój unikalny numer dla 3 osobowego temu pojedynczych graczy i na tej podstawie dobierane są kompletne drużyny.  Kompletna drużyna posiadająca swój unikalny numer i nazwę przypisaną przez organizatora wraz  z 3 opiekunami zgłasza się do biura zawodów po odbiór karty gry.

8. Gdzie mam się zgłosić w dniu turnieju oraz o której godzinie?

W dniu turnieju należy zgłosić się do Biura Zawodów, które znajduje się na terenie strefy „NERF CUP” pod dmuchanym namiotem. Biuro Zawodów czynne jest w godzinach 9.00 do 20.00. W dniu imprezy w biurze zawodów opiekun każdej drużyny przed rozpoczęciem turnieju do godziny 10:00 dla grupy 6-9 lat i do godz 14:00 dla grupy wiekowej 10-14 lat proszony będzie  o potwierdzenie osobiście danych osobowych członków drużyny i odebranie karty gry.

9. Czy lista uczestników jest ograniczona?

Tak, lecz nie ilościowo pod względem uczestników, a jedynie poprzez czas rozgrywania turnieju.

10. Czy będzie można wziąć udział kilka razy w turnieju.

Jednego dnia można wziąć udział w turnieju tylko jeden raz.

11. Czy mogę zarejestrować się na dwa dni turnieju?

Tak można zarejestrować się na 5 dni, lecz w jednym mieście można zarejestrować się tylko na jeden dzień.

12. Czy muszę mieć swoją wyrzutnię?

Nie, wyrzutnie dostarczamy my – organizator turnieju.

13. Czy muszę mieć ze sobą jakiś dokument tożsamości?

Tak, zarówno Ty jak i Opiekun  musicie posiadać ze sobą dokument potwierdzający waszą tożsamość.

14. Czy będzie można testować i zakupić produkty NERF?

Na terenie strefy turnieju i strzelnic dla publiczności będzie można testować różne wyrzutnie NERF. Możliwość zakupu istnieje w Galeriach Handlowych, przed którymi turniej jest rozgrywany.

15. Czy dostępny będzie materiał foto/video z turnieju?

Tak, materiał foto/video z turnieju dostępny będzie na stronie www.nerfcup.pl w zakładce „GALERIA” oraz w social media (facebook, nasza-klasa).

16. Czy przewidziany jest jakiś gadżet pamiątkowy z turnieju?

Tak, w ramach spersonalizowanego gadżetu przewidujemy możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia, które od razu będzie dla was wydrukowane.

17. Czy organizator przewiduje nagrody dla najlepszych?

Tak, szczegółowe informacje na temat nagród znajdują się w regulaminie turnieju „REGULAMIN TURNIEJU NERF CUP 2015” w paragrafie § 5.

18. Czy są jakieś przeciwwskazania zdrowotne?

Szczegółowe przeciwwskazania zdrowotne, określone są w regulaminie turnieju „REGULAMIN TURNIEJU NERF CUP 2015” w paragrafie §3 w punkcie 18 dostępnym w zakładce „NIEZBĘDNIK”.