news3wwa

Dopiero atmosfera na koniec ostatniego dnia Mistrzostw dała wszystkim do zrozumienia jak ważne dla wielu z Was było to wydarzenie.

Świetne wyniki i niedzielna rywalizacja w strefach to klimat, z którym NERF CUP chciałby mieć jak najwięcej do czynienia. Zawsze! Znowu tylko dwa punkciki zadecydowały o tym, która z drużyn w grupie 10 – 14 lat stanęła na najwyższym stopniu podium. Było gorąco, na prawdę gorąco i to nie tylko, że żar lał się z nieba 🙂

Nieubłagany czas jednak zakończył ostatni dzień cyklu Mistrzostw Polski NERF CUP 2015, cieszymy się że nastąpiło to w tak pięknym stylu. Warszawa nie tylko nie zawiodła, ale przerosła nasze oczekiwania!

Podsumowanie całych Mistrzostw nastąpi w ciągu najbliższych dni w osobnym newsie, gdzie podamy rekordy i ciekawostki związane z turniejem, a teraz przedstawiamy ostatnią grupę Mistrzów Polski:

kategoria od 10 do 14 lat:

1. Miejsce zajęła drużyna „Polski Wilk” zdobywając 373 punkty w składzie: Kola Wojterkowski, Janek Kościkiewicz, Mikołaj Kościkiewicz.

2. Miejsce zajęła drużyna „NerfCup 626” zdobywając 371 punktów w składzie: Karol Jakóbowski, Wiktor Kossakowski, Kacper Mucha.

3. Miejsce zajęła drużyna „The beściaki” zdobywając 361 punkty w składzie: Mateusz Kończak, Łukasz Marczak, Nikodem Kluczek.

w kategorii wiekowej od 6 do 9 lat,

1. Miejsce zajęła drużyna „Virtus Pro 23″ zdobywając 301 punktów w składzie: Konrad Lewandowski, Julia Lewandowska, Bartek Kulesza.

2. Miejsce zajęła drużyna „POLSCY SNAJPERZY” zdobywając 253 punktów w składzie: Mikołaj Hołozubiec, Filip Hołozubiec, Marcin Szczupakowski.

3. Miejsce zajęła drużyna „Nieustraszony Autubot” zdobywając 251 punkty w składzie: Adam Dubik, Kaja Kantowska, Kamil Kantowski.

Wielkie gratulacje i serdeczne podziękowania, za udział, za emocje, za uśmiechy, za wspólnie spędzony dzień. Trenujcie w domach, na podwórkach na wakacjach ze znajomymi i przyjaciółmi. Niewykluczone, że za rok zobaczymy się znów, ale zadania będą na bank trudniejsze.

Niech NERF będzie z Wami!