news2wwa

Po miesiącu wojaży po Polsce nieuchronnie nastał ten dzień, pierwszy dzień ostatniej, tegorocznej edycji Mistrzostw Polski NERF CUP 2015.

Poza dawka sporych emocji spowodowanych rekordową frekwencją drużyn w turnieju w sobotę na parkingu przy markecie Carrefour w C.H. Atrium Targówek, można było przyjąć solidną porcję promieniowania UV, co dało się zauważyć na wielu twarzach osób przewijających się przez strefę, a szczególnie na szyi i wysokości rękawków 🙂

Piękny dzień i równie piękne Mistrzostwa. Zarówno tory zadaniowe NERF CUP 2015, jak i strzelnice dla publiczności tętniły życiem przez okrągły dzień. Tu należą się podziękowania za okazaną cierpliwość i super postawę w oczekiwaniu na wszystkie próby strzeleckie. Niezmiernie nam miło, że te kwestie nie miały wpływu na wspólną zabawę.

Tym razem pojawiły się nowe możliwości konkursowe, które skierowane były szczególnie do dziewczyn – seria NERF REBELLE i w których można było wygrać wyrzutnie wykonując kilka prostych zadań strzeleckich.

Co najważniejsze przyszło oczywiście na koniec dnia, czyli rozstrzygnięcie pierwszego dnia Mistrzostw Polskie NERF CUP 2015 w Warszawie. Po podsumowaniu punktów, dotarliśmy do wyników i kolejności na podium, która wyglądała następująco:

w kategorii wiekowej od 10 do 14 lat,

1. Miejsce zajęła drużyna „Snajperzy Wesołej ” zdobywając 355 punktów w składzie: Wiktor Worotnik, Rafał Pasek, Maciek Zarzyński.

2. Miejsce zajęła drużyna „SOSNA TEAM” zdobywając 321 punktów w składzie: Krystian Sosnowski, Piotr Augustyniak, Michał Remiszewski.

3. Miejsce zajęła drużyna „SHARKS” zdobywając 315 punktów w składzie: Bartek Wnorowski, Piotrek Roszkowski, Mateusz Zalewski.

w kategorii wiekowej od 6 do 9 lat,

1. Miejsce zajęła drużyna „Zombie Team″ zdobywając 246 punktów w składzie: Stanisław Waniek,Wiktor Rożek, Filip Ślendakowski.

2. Miejsce zajęła drużyna „Avenerfi” zdobywając 239 punktów w składzie: Olek Ogonowski, Krzyś Marczuk, Jacek Siedlecki.

3. Miejsce zajęła drużyna „NerfCup 130” zdobywając 234 punkty w składzie: Michał Rychlik, Janek Bieniak, Oskar Jarmoch.

Gratulacje i wielkie podziękowania za bardzo miło spędzony dzień w plenerze. Zwycięzcom życzymy wielu pasjonujących chwil z wyrzutniami, a resztę zachęcamy do śledzenia Agenta Nerf na facebooku , który z pewnością poinformuje Was o następnych akcjach!