news_gda2

Po umiarkowanym, pierwszym dniu rozgrywek NERF CUP 2015 w C.H. Morena w Gdańsku, sobota zdemaskowała właściwy potencjał strzelecki drzemiący na Pomorzu.

81 drużyn stanęło na starcie kolejnej odsłony Mistrzostw Polski, uzyskując bardzo satysfakcjonujące wyniki. W mocno obsadzonej, starszej kategorii wiekowej, obsada podium zmieniała się jak w kalejdoskopie i powodowała, że wielka radość często przeplatała się z jękiem zawodu. Prawdziwe emocje odzwierciedlają silne zaangażowanie uczestników w nasz Turniej. Taką też sytuację, doskonale obrazują osiągnięte wyniki i drobiazgowe, kilku punkowe różnice pomiędzy drużynami.

Podsumowanie wyników i ceremonia wręczenia nagród nastąpiły zgodnie z planem. Wyłoniliśmy najlepszych w obu kategoriach w następującej kolejności:

w kategorii wiekowej od 10 do 14 lat,

1. Miejsce zajęła drużyna „Szybcy i Wściekli” zdobywając 352 punkty w składzie: Dominik Wilczewski, Szymon Rola, Michał Grzyb.

2. Miejsce zajęła drużyna „Trzej Przyjaciele z Boiska” zdobywając 348 punktów w składzie: Marcel Wasiak, Karol Połubiński, Antoni Borycki.

3. Miejsce zajęła drużyna „Synowie Bogów” zdobywając 346 punktów w składzie: Gracjan Sielski, Jakub Markiewicz, Franciszek Sanecki.

w kategorii wiekowej od 6 do 9 lat,

1. Miejsce zajęła drużyna „NerfCup 98″ zdobywając 302 punkty w składzie: Antoni Frankowski, Leon Frankowski, Jakub Mazurek.

2. Miejsce zajęła drużyna „Ninja” zdobywając 279 punktów w składzie: Paweł Bertman, Michał Bertman, Aleksander Jankowski.

3. Miejsce zajęła drużyna „10 milionów” zdobywając 270 punktów w składzie: Hubert Matejczyk, Maksymilian Kukowski, Kuba Ochnio.

Było super pomimo, że drobny kapuśniaczek odwiedził również naszą strefę. Serdecznie gratulujemy wszystkim jeszcze raz i dziękujemy za udział w Mistrzostwach NERF CUP 2015!